čtvrtek 3. října 2013

Dnešní ráno s bobrem


 Dnešní ráno stálo opravdu zato. Nádherná jinovatka,nádherné sluníčko a konečně bezvětří.
Popadla jsem Denyho ,vodítko a šly jsme se podívat k našemu rybníku. Ten se momentálně vypouští, páč příští týden bude výlov.

Přímo u rybníka bydlí tito krasavci. Moje srdcová záležitost ,kterou si bohužel z finančních,časových a ještě hodně důvodů nemůžu dovolit. Tak se chodím kochat. Dnes se klucííí pořádně předvedli. Bylo vidět ,že mají radost ze sluníčka jako já. A tak běhali a běhali.
 A já fotila a fotila. Já  bych je tak rád prohnal,ale panička zakázala,tak se jenom dívám. Ti klucííí potom přišli až k nám a já se jich tak bál .Přece jen jsou krapánek větší než já.
A slibovaný bobr, tedy jen jeho dílo bez bobra. Páč před pokládám,že chudák dřel noční a teď má šábes.
Kluk šikovná. Snad nebudou páni rybáři láteřit a jeho PÍSTOVICKÁ přehrada zůstane nedotčena.Corpus delicti (předmět doličný).Táhl ,táhl a přece dotáhl tu těžkou větev. Je škoda,že tu chodí hodně pejskařů bez vodítka .Je to takový stopový miglajs (jak je ta čeština krásná ,stížnosti na pravopis tohoto slova nepřijímám páč nevím od kterého slova je odvozeno a asi by to bylo na dlouhé zamyšlení :-))))))))))) a jen abych tu větu dopsala -a není poznat ,které jsou psí a které bobří.


Veledílo-nádhera.


Nežijí tu jen bobři. Stopy volavky popelavé.Poslední fotka tohoto dne. Téměř vypuštěný.

PS: Chtěla bych omluvit mou absenci zde na blogu .Ale určitě znáte slovo nestíhám . Tak toď ten důvod .
Pa mějte se hezoučky,Eva.

1 komentář:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...